AA15D1515A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15D1515A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA15D1515A
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
Podatkovni listi: AA15D1515A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AA15D1515A
Številka dela AA15D1515A Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2101 pcs Podatkovni list AA15D1515A.pdf
Utež 0.357 lb (161.93g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.91" L x 2.13" W x 0.77" H (74.0mm x 54.0mm x 19.5mm)
Serija AA15D Moč (Watts) 15W
Paket / primer 7-DIP Module, 5 Leads Druga imena 941-1686
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±2.5% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 79% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 500mA, 500mA Odobritve CE, cUL, UL