DRP024V240W1BA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP024V240W1BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRP024V240W1BA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 240W
Podatkovni listi: 1.DRP024V240W1BA.pdf2.DRP024V240W1BA.pdf3.DRP024V240W1BA.pdf4.DRP024V240W1BA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 826 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DRP024V240W1BA
Številka dela DRP024V240W1BA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 240W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.89" L x 3.35" W x 4.76" H (124.1mm x 85.0mm x 121.0mm)
Serija CliQ II Moč (Watts) 240W
Druga imena 603-1698 delovna temperatura -25°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna -
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A