DSML-0630-12P
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSML-0630-12P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSML-0630-12P
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka SOLENOID LATCH PULL PULSE 12V
Podatkovni listi: DSML-0630-12P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSML-0630-12P
Številka dela DSML-0630-12P Proizvajalec Delta Electronics
Opis SOLENOID LATCH PULL PULSE 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7517 pcs Podatkovni list DSML-0630-12P.pdf
Napetost - ocenjena 12VDC Tip Open Frame Latching (Pull)
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tehnologija Electromechanical
Dolžina hoda 0.500" (12.70mm) Velikost / dimenzija 1.200" L x 0.750" W x 0.750" H (29.46mm x 19.05mm x 19.05mm)
Detajl gredi Clevis Serija DSML
Moč (Watts) 40W Druga imena 1144-1421
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Delovni cikel Pulse Premer - gred 0.250" (6.35mm)
natančen opis Pulse Duty Solenoid Open Frame Latching (Pull) Type 0.500" (12.70mm) Stroke 12VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm