DSTL-0216-18
Delta ElectronicsDelta Electronics
DSTL-0216-18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSTL-0216-18
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka SOLENOID PULL CONTINUOUS 18V
Podatkovni listi: DSTL-0216-18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSTL-0216-18
Številka dela DSTL-0216-18 Proizvajalec Delta Electronics
Opis SOLENOID PULL CONTINUOUS 18V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15907 pcs Podatkovni list DSTL-0216-18.pdf
Utež - Napetost - ocenjena 18VDC
Tip Closed Frame (Pull), Tubular Sklop zaključka Wire Leads with Connector
Tehnologija Electromechanical Dolžina hoda 0.106" (2.70mm)
Velikost / dimenzija 0.378" Dia x 0.520" L (9.60mm x 13.20mm) Detajl gredi Groove
Serija DSTL Moč (Watts) 1.1W
Druga imena 1144-1282 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Delovni cikel Continuous
Premer - gred 0.110" (2.79mm) natančen opis Continuous Duty Solenoid Closed Frame (Pull), Tubular Type 0.106" (2.70mm) Stroke 18VDC Chassis Mount
DC Resistance (DCR) 285 Ohm Bushing Thread 10-32 NF-2A