E36SC3R335NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
E36SC3R335NRFA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E36SC3R335NRFA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 116W
Podatkovni listi: E36SC3R335NRFA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E36SC3R335NRFA
Številka dela E36SC3R335NRFA Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 116W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3178 pcs Podatkovni list E36SC3R335NRFA.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm)
Serija Delphi E36SC Moč (Watts) 116W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module, 1/8 Brick
Druga imena 941-1639 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 91.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 35A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 35A