E48SP12020NRFB
Delta ElectronicsDelta Electronics
E48SP12020NRFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E48SP12020NRFB
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 240W
Podatkovni listi: E48SP12020NRFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E48SP12020NRFB
Številka dela E48SP12020NRFB Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 12V 240W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1849 pcs Podatkovni list E48SP12020NRFB.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 10.9mm)
Serija Delphi E48SP Moč (Watts) 240W
Pakiranje Bulk Paket / primer 5-DIP Module, 1/8 Brick
delovna temperatura -40°C ~ 122°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 94.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20A 36V - 60V Input
Tok - izhod (maks.) 20A Nadzorne funkcije Enable, Active Low