H48SA28016NYFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
H48SA28016NYFH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H48SA28016NYFH
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 450W
Podatkovni listi: H48SA28016NYFH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
270 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H48SA28016NYFH
Številka dela H48SA28016NYFH Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 28V 450W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1350 pcs Podatkovni list H48SA28016NYFH.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.40" W x 0.50" H (57.9mm x 70.0mm x 12.7mm)
Serija Delphi H48SA Moč (Watts) 450W
Pakiranje Tray Paket / primer 9-DIP Module, 1/2 Brick
Druga imena 941-1054 delovna temperatura -40°C ~ 98°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 92.7%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 16A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 16A