IMA-S1000-24-YYPLI
Delta ElectronicsDelta Electronics
IMA-S1000-24-YYPLI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMA-S1000-24-YYPLI
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 1000W
Podatkovni listi: IMA-S1000-24-YYPLI.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 409 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMA-S1000-24-YYPLI
Številka dela IMA-S1000-24-YYPLI Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 1000W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 409 pcs Podatkovni list IMA-S1000-24-YYPLI.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 275 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.25" L x 5.00" W x 1.20" H (209.5mm x 127.0mm x 30.5mm)
Serija IMA Moč (Watts) 1000W
Druga imena 1145-1207
EOE14020604
IMA-S1000-24V-YYPLI
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 42A 80 ~ 275 VAC Input Tok - izhod (maks.) 42A