MEB-1K2A24T AAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
MEB-1K2A24T AAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MEB-1K2A24T AAA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Podatkovni listi: 1.MEB-1K2A24T AAA.pdf2.MEB-1K2A24T AAA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 354 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MEB-1K2A24T AAA
Številka dela MEB-1K2A24T AAA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 1200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 354 pcs Podatkovni list 1.MEB-1K2A24T AAA.pdf2.MEB-1K2A24T AAA.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Velikost / dimenzija 8.03" L x 5.00" W x 1.59" H (204.0mm x 127.0mm x 40.5mm)
Serija MEB-1K2A Moč (Watts) 1200W
Druga imena 1145-1273 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Učinkovitost 93% natančen opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 50A Odobritve CB, CCC, CE, TUV, UL