NC12S0A0H15PNFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NC12S0A0H15PNFA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.9-5V 75W
Podatkovni listi: NC12S0A0H15PNFA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
810 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NC12S0A0H15PNFA
Številka dela NC12S0A0H15PNFA Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 0.9-5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9584 pcs Podatkovni list NC12S0A0H15PNFA.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.9 ~ 5 V Napetost - Vhod (Min) 10.2V
Napetost - Vhod (maks.) 13.8V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 1.20" L x 1.10" W x 0.48" H (30.5mm x 27.9mm x 12.2mm) Serija Delphi NC15
Moč (Watts) 75W Pakiranje Bulk
Paket / primer 13-DIP Module delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 91%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.9 ~ 5 V 15A 10.2V - 13.8V Input Tok - izhod (maks.) 15A