PMT-5V35W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMT-5V35W1AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PMT-5V35W1AA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 35W
Podatkovni listi: 1.PMT-5V35W1AA.pdf2.PMT-5V35W1AA.pdf3.PMT-5V35W1AA.pdf4.PMT-5V35W1AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PMT-5V35W1AA
Številka dela PMT-5V35W1AA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 5V 35W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.86" L x 3.86" W x 1.50" H (98.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Serija PMT Moč (Watts) 35W
Druga imena 1145-1128 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 81%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 7A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 7A