PMU-13V155WCCA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PMU-13V155WCCA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 13V 155W
Podatkovni listi: PMU-13V155WCCA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PMU-13V155WCCA
Številka dela PMU-13V155WCCA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 13V 155W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2696 pcs Podatkovni list PMU-13V155WCCA.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 13.8V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Serija PMU Moč (Watts) 155W
Druga imena 1145-1260 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 13.8V 11A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 11A