Q48SD12042NRFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q48SD12042NRFH
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 504W
Podatkovni listi: Q48SD12042NRFH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Q48SD12042NRFH
Številka dela Q48SD12042NRFH Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 12V 504W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5570 pcs Podatkovni list Q48SD12042NRFH.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Intermediate Bus Converter, Digital Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.45" W x 0.44" H (58.4mm x 36.8mm x 11.2mm)
Serija Delphi Q48SD Moč (Watts) 504W
Pakiranje Bulk Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 941-1636 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 95.3%
natančen opis Intermediate Bus Converter, Digital DC DC Converter 1 Output 12V 42A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 42A