S24DE12001PDFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
S24DE12001PDFA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S24DE12001PDFA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Podatkovni listi: S24DE12001PDFA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S24DE12001PDFA
Številka dela S24DE12001PDFA Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2640 pcs Podatkovni list S24DE12001PDFA.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija S24DE Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 941-1627 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 1.25A, 1.25A
Nadzorne funkcije Enable, Active High Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S24DE120R4PDFA
S24DE120R4PDFA
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Na zalogi: 3822 pcs
Prenesi: S24DE120R4PDFA.pdf
RFQ
S24B-PHDSS
S24B-PHDSS
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER PHD SIDE 24POS 2MM