S24DE150R6PDFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
S24DE150R6PDFH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S24DE150R6PDFH
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Podatkovni listi: S24DE150R6PDFH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S24DE150R6PDFH
Številka dela S24DE150R6PDFH Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2869 pcs Podatkovni list S24DE150R6PDFH.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Serija S24DE Moč (Watts) 20W
Pakiranje - Paket / primer 6-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 15V -15V 670mA, 670mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 670mA, 670mA