S36SE3R305NMFB
Delta ElectronicsDelta Electronics
S36SE3R305NMFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S36SE3R305NMFB
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 17W
Podatkovni listi: S36SE3R305NMFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S36SE3R305NMFB
Številka dela S36SE3R305NMFB Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 17W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5389 pcs Podatkovni list S36SE3R305NMFB.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.7mm)
Serija Delphi S36SE Moč (Watts) 17W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD Module, 1x1 Brick
delovna temperatura -40°C ~ 123°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Učinkovitost 86.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 5A Nadzorne funkcije Enable, Active Low