B280LB0S
Dielectric LaboratoriesDielectric Laboratories
B280LB0S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B280LB0S
Proizvajalec / znamka: Dielectric Laboratories
Opis izdelka BANDPASS FILTERS
Podatkovni listi: B280LB0S.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 845 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 845 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B280LB0S
Številka dela B280LB0S Proizvajalec Dielectric Laboratories
Opis BANDPASS FILTERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 845 pcs Podatkovni list B280LB0S.pdf
Velikost / dimenzija 0.350" L x 0.120" W (8.89mm x 3.05mm) Serija -
Ripple - Paket / primer 10-SMD, No Lead
Druga imena 1761-1025
AFL06836
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 1.5dB
Višina (maks.) 0.098" (2.49mm) Pogostost 28GHz
Vrsta filtra Band Pass Bandwidth 2GHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B280-13-F
B280-13-F
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE SCHOTTKY 80V 2A SMB
Na zalogi: 404468 pcs
Prenesi: B280-13-F.pdf
RFQ
B280BE-13
B280BE-13
Na zalogi: 543769 pcs
Prenesi: B280BE-13.pdf
RFQ
B2873
B2873
Proizvajalci: American Hakko Products, Inc.
Opis: CLEANING DRIL, HEATER FOR FM-202
Prenesi:
Opis: CLEANING PIN, 0.6MM
Prenesi:
B28AB-GA
B28AB-GA
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Prenesi: B28AB-GA.pdf
B28AB
B28AB
Proizvajalci: NKK Switches
Prenesi: B28AB.pdf
B280Q-13-F
B280Q-13-F
Prenesi: B280Q-13-F.pdf
B280LA0S
B280LA0S
Proizvajalci: Dielectric Laboratories
Opis: BANDPASS FILTERS
Na zalogi: 709 pcs
Prenesi: B280LA0S.pdf
Prenesi: B280-13.pdf
B280AE-13
B280AE-13
Opis: DIODE SCHOTTKY 80V 2A SMA
Prenesi: B280AE-13.pdf
B28A1P
B28A1P
Prenesi: B28A1P.pdf
Opis: CLEANING PIN
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika