C06CF100J-9ZN-X1T
Dielectric LaboratoriesDielectric Laboratories
C06CF100J-9ZN-X1T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C06CF100J-9ZN-X1T
Proizvajalec / znamka: Dielectric Laboratories
Opis izdelka CAP CER 0603
Podatkovni listi: C06CF100J-9ZN-X1T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C06CF100J-9ZN-X1T
Številka dela C06CF100J-9ZN-X1T Proizvajalec Dielectric Laboratories
Opis CAP CER 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106846 pcs Podatkovni list C06CF100J-9ZN-X1T.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Serija CF
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C06CF100J-9ZN-X1T-4K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 10pF