V30BZ682M1SX
Dielectric LaboratoriesDielectric Laboratories
V30BZ682M1SX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V30BZ682M1SX
Proizvajalec / znamka: Dielectric Laboratories
Opis izdelka SINGLE LAYER CAPACITOR
Podatkovni listi: 1.V30BZ682M1SX.pdf2.V30BZ682M1SX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V30BZ682M1SX
Številka dela V30BZ682M1SX Proizvajalec Dielectric Laboratories
Opis SINGLE LAYER CAPACITOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31555 pcs Podatkovni list 1.V30BZ682M1SX.pdf2.V30BZ682M1SX.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.025" (0.64mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm) Serija V
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1761-1097
V30BZ682M1SX-50
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, SLCC
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, Single Layer
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V30BZ222M8SX
V30BZ222M8SX
Proizvajalci: Dielectric Laboratories
Opis: SINGLE LAYER CAPACITOR
Na zalogi: 32991 pcs
Prenesi: V30BZ222M8SX.pdf
RFQ
V30D45C-M3/I
V30D45C-M3/I
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V SMPD
Na zalogi: 53444 pcs
Prenesi: V30D45C-M3/I.pdf
RFQ
V30D60CHM3_A/I
V30D60CHM3_A/I
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO263AB
Prenesi: V30D60CHM3_A/I.pdf
V30D60C-M3/I
V30D60C-M3/I
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V SMPD
Prenesi: V30D60C-M3/I.pdf
V30BZ102M6SX
V30BZ102M6SX
Opis: SINGLE LAYER CAPACITOR
Prenesi: V30BZ102M6SX.pdf
V30D45CHM3_A/I
V30D45CHM3_A/I
Opis: DIODE SCHOTTKY 45V 30A TO263AB