WR11-U900-D34-SW
Digi InternationalDigi International
Digi International
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WR11-U900-D34-SW
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka DIGI TRANSPORT
Podatkovni listi: WR11-U900-D34-SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WR11-U900-D34-SW
Številka dela WR11-U900-D34-SW Proizvajalec Digi International
Opis DIGI TRANSPORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5544 pcs Podatkovni list WR11-U900-D34-SW.pdf
Serija Transport® Občutljivost -
Moč - izhod - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vmesnik RJ-45 Funkcija Router
Pogostost 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Hitrost prenosa podatkov (Max) 21Mbps