X24-019WNI
Digi InternationalDigi International
Digi International
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X24-019WNI
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM>1GHZ WIRE ANT
Podatkovni listi: 1.X24-019WNI.pdf2.X24-019WNI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije X24-019WNI
Številka dela X24-019WNI Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MODULE ISM>1GHZ WIRE ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4946 pcs Podatkovni list 1.X24-019WNI.pdf2.X24-019WNI.pdf
Napetost - oskrba 5V Uporabljena IC / del -
Serija XStream™ Serijski vmesniki UART
Občutljivost -102dBm RF družina / standard General ISM > 1GHZ
Protokol - Moč - izhod 17dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija FHSS
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 2.4GHz Hitrost prenosa podatkov 18.8kbps
Tok - oddajanje 150mA Tok - sprejemanje 80mA