XB24-AWI-001
Digi InternationalDigi International
XB24-AWI-001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XB24-AWI-001
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MODULE 802.15.4 WIRE ANT
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XB24-AWI-001
Številka dela XB24-AWI-001 Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MODULE 802.15.4 WIRE ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.4 V Uporabljena IC / del EM357
Serija XBee® 802.15.4 Serijski vmesniki UART
Občutljivost -92dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol - Moč - izhod 0dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena XB24AWI001 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija DSSS Velikost pomnilnika -
Pogostost 2.4GHz Hitrost prenosa podatkov 250kbps
Tok - oddajanje 45mA Tok - sprejemanje 50mA