XB24CAWIT-001
Digi InternationalDigi International
XB24CAWIT-001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XB24CAWIT-001
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MOD 802.15.4 WIRE ANT
Podatkovni listi: 1.XB24CAWIT-001.pdf2.XB24CAWIT-001.pdf3.XB24CAWIT-001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XB24CAWIT-001
Številka dela XB24CAWIT-001 Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MOD 802.15.4 WIRE ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6005 pcs Podatkovni list 1.XB24CAWIT-001.pdf2.XB24CAWIT-001.pdf3.XB24CAWIT-001.pdf
Napetost - oskrba 2.1 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del EM357
Serija XBee® Serijski vmesniki SPI, UART
Občutljivost -102dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol - Moč - izhod 8dBm
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena 602-1891 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija - Velikost pomnilnika -
Pogostost 2.4GHz Hitrost prenosa podatkov 1Mbps
Tok - oddajanje 45mA Tok - sprejemanje 31mA