XBP24-API-001J
Digi InternationalDigi International
XBP24-API-001J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XBP24-API-001J
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Podatkovni listi: 1.XBP24-API-001J.pdf2.XBP24-API-001J.pdf3.XBP24-API-001J.pdf4.XBP24-API-001J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XBP24-API-001J
Številka dela XBP24-API-001J Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.4 V Uporabljena IC / del EM357
Serija XBee-Pro® 802.15.4 Serijski vmesniki UART
Občutljivost -100dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol - Moč - izhod 18dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena 602-1477
XBP24-API-001J-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija DSSS Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
Hitrost prenosa podatkov 250kbps Tok - oddajanje 215mA
Tok - sprejemanje 55mA Vrsta antene Integrated, Trace