XBP24-BUIT-003J
Digi InternationalDigi International
Digi International
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XBP24-BUIT-003J
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije XBP24-BUIT-003J
Številka dela XBP24-BUIT-003J Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5001 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.4 V Uporabljena IC / del -
Serija XBee-Pro® ZNet 2.5 Serijski vmesniki UART
Občutljivost -102dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol Zigbee® Moč - izhod 10dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija DSSS
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 2.4GHz Hitrost prenosa podatkov 250kbps
Tok - oddajanje 295mA Tok - sprejemanje 45mA