XBP24-Z7PIT-003
Digi InternationalDigi International
XBP24-Z7PIT-003 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XBP24-Z7PIT-003
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Podatkovni listi: XBP24-Z7PIT-003.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XBP24-Z7PIT-003
Številka dela XBP24-Z7PIT-003 Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5958 pcs Podatkovni list XBP24-Z7PIT-003.pdf
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.4 V Uporabljena IC / del EM250
Serija XBee-Pro® ZB Serijski vmesniki UART
Občutljivost -102dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol Zigbee® Moč - izhod 17dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena 602-1342
XBP24-Z7PIT-003-ND
XBP24Z7PIT003
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija DSSS Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
Hitrost prenosa podatkov 250kbps Tok - oddajanje 295mA
Tok - sprejemanje 45mA Vrsta antene Integrated, Trace