XBP24BZ7PIT-004J
Digi InternationalDigi International
XBP24BZ7PIT-004J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XBP24BZ7PIT-004J
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Podatkovni listi: 1.XBP24BZ7PIT-004J.pdf2.XBP24BZ7PIT-004J.pdf3.XBP24BZ7PIT-004J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XBP24BZ7PIT-004J
Številka dela XBP24BZ7PIT-004J Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del EM357
Serija XBee-Pro® ZB S2B Serijski vmesniki SPI, UART
Občutljivost -102dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol Zigbee® Moč - izhod 10dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena 602-1807
XBP24BZ7PIT-004J-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija - Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
Hitrost prenosa podatkov 250kbps Tok - oddajanje 117mA ~ 132mA
Tok - sprejemanje 47mA ~ 62mA Vrsta antene Integrated, Trace