XBP24BZ7PITB001J
Digi InternationalDigi International
Digi International
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XBP24BZ7PITB001J
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Podatkovni listi: 1.XBP24BZ7PITB001J.pdf2.XBP24BZ7PITB001J.pdf3.XBP24BZ7PITB001J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XBP24BZ7PITB001J
Številka dela XBP24BZ7PITB001J Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del EM357
Serija XBee-Pro® ZB S2B Serijski vmesniki SPI, UART
Občutljivost -102dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol Zigbee® Moč - izhod 10dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija -
Velikost pomnilnika 32kB Flash, 2kB RAM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 2.4GHz Hitrost prenosa podatkov 250kbps
Tok - oddajanje 117mA ~ 132mA Tok - sprejemanje 47mA ~ 62mA