XBP24BZ7UIT-002
Digi InternationalDigi International
XBP24BZ7UIT-002 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XBP24BZ7UIT-002
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Podatkovni listi: 1.XBP24BZ7UIT-002.pdf2.XBP24BZ7UIT-002.pdf3.XBP24BZ7UIT-002.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XBP24BZ7UIT-002
Številka dela XBP24BZ7UIT-002 Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del EM357
Serija XBee-Pro® ZB S2B Serijski vmesniki SPI, UART
Občutljivost -102dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol Zigbee® Moč - izhod 18dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena 602-1261
XBP24BZ7UIT002
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija - Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
Hitrost prenosa podatkov 250kbps Tok - oddajanje 205mA ~ 220mA
Tok - sprejemanje 47mA ~ 62mA Vrsta antene Not Included, U.FL