XBP24CZ7SIT-004
Digi InternationalDigi International
XBP24CZ7SIT-004 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XBP24CZ7SIT-004
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA
Podatkovni listi: 1.XBP24CZ7SIT-004.pdf2.XBP24CZ7SIT-004.pdf3.XBP24CZ7SIT-004.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XBP24CZ7SIT-004
Številka dela XBP24CZ7SIT-004 Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del EM357
Serija XBee-Pro® ZigBee® Serijski vmesniki SPI, UART
Občutljivost -101dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol Zigbee® Moč - izhod 18dBm
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena 602-1562 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija DSSS Velikost pomnilnika -
Pogostost 2.4GHz Hitrost prenosa podatkov 1Mbps
Tok - oddajanje 120mA Tok - sprejemanje 31mA ~ 45mA