1.5KE11A-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE11A-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE11A-T
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 9.4V 15.6V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE11A-T.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE11A-T
Številka dela 1.5KE11A-T Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 9.4V 15.6V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 163547 pcs Podatkovni list 1.5KE11A-T.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 9.4V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 15.6V
Napetost - razčlenitev (min) 10.5V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9A Zmogljivost @ Pogostost -