1.5KE20CA-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE20CA-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE20CA-T
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 17.1V 27.7V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE20CA-T.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE20CA-T
Številka dela 1.5KE20CA-T Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 17.1V 27.7V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 185771 pcs Podatkovni list 1.5KE20CA-T.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 17.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.7V
Napetost - razčlenitev (min) 19V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE20CADITR
1.5KE20CATR
1.5KE20CATR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54A Zmogljivost @ Pogostost -