1.5KE220A-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE220A-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE220A-T
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 185V 328V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE220A-T.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE220A-T
Številka dela 1.5KE220A-T Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 185V 328V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 235189 pcs Podatkovni list 1.5KE220A-T.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 185V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 328V
Napetost - razčlenitev (min) 209V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena Q1487162A
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.6A
Zmogljivost @ Pogostost - Številka osnovnega dela 1.5KE220
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE220AHE3_A/C
1.5KE220AHE3_A/C
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 185V 328V 1.5KE