1.5KE82CA-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE82CA-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE82CA-T
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 70.1V 113V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE82CA-T.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE82CA-T
Številka dela 1.5KE82CA-T Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 70.1V 113V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 159706 pcs Podatkovni list 1.5KE82CA-T.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela 1.5KE82 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE82CA-E3/73
1.5KE82CA-E3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 70.1V 113V 1.5KE
Na zalogi: 158009 pcs
Prenesi: 1.5KE82CA-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE82CA R0G
1.5KE82CA R0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 70.1V 113V DO201