1.5KE8V2A-B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE8V2A-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE8V2A-B
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO201
Podatkovni listi: 1.5KE8V2A-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE8V2A-B
Številka dela 1.5KE8V2A-B Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131945 pcs Podatkovni list 1.5KE8V2A-B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 7.79V
Napetost - razčlenitev (min) 7.02V Napetost - razčlenitev DO-201
Tip Zener Serija -
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 124A
Polarizacija DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1.5KE8V2A-BDI
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 1.5KE8V2A-B Opis TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO201
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.1V Zmogljivost @ Pogostost -