AP1117E33L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1117E33L-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP1117E33L-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223
Podatkovni listi: AP1117E33L-13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AP1117E33L-13
Številka dela AP1117E33L-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4651 pcs Podatkovni list AP1117E33L-13.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.4V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 60dB (180Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena AP1117E33L-13DI delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -