AP1117T18L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP1117T18L-U
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-3
Podatkovni listi: AP1117T18L-U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AP1117T18L-U
Številka dela AP1117T18L-U Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4855 pcs Podatkovni list AP1117T18L-U.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.4V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 60dB (180Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena AP1117T18L-UDI delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A TO-220-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -