AP130-25YRG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-25YRG-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP130-25YRG-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 300MA SOT89R-3
Podatkovni listi: AP130-25YRG-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP130-25YRG-13
Številka dela AP130-25YRG-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LIN 2.5V 300MA SOT89R-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183136 pcs Podatkovni list AP130-25YRG-13.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89R-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA PSRR 58dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena AP130-25YRG-13DI delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA SOT-89R-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 100µA Trenutni - izhod 300mA