AP130-35SAG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-35SAG-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP130-35SAG-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.5V 300MA SOT23-3
Podatkovni listi: AP130-35SAG-7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP130-35SAG-7
Številka dela AP130-35SAG-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 3.5V 300MA SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202388 pcs Podatkovni list AP130-35SAG-7.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 58dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 300mA SOT-23-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 100µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije -