AP1501-12K5G-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1501-12K5G-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP1501-12K5G-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
Podatkovni listi: AP1501-12K5G-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP1501-12K5G-13
Številka dela AP1501-12K5G-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG BUCK 12V 3A TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78167 pcs Podatkovni list AP1501-12K5G-13.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-263-5 Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena AP1501-12K5G-13DI
AP1501-12K5G-13DI-ND
AP1501-12K5G-13DITR
delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 150kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Trenutni - izhod 3A Številka osnovnega dela AP1501