AP2121AK-1.2TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP2121AK-1.2TRG1
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 200MA SOT23-5
Podatkovni listi: AP2121AK-1.2TRG1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP2121AK-1.2TRG1
Številka dela AP2121AK-1.2TRG1 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 1.2V 200MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 740343 pcs Podatkovni list AP2121AK-1.2TRG1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.9V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 200mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable