AP3417CK-1.8TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP3417CK-1.8TRG1
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG BUCK 1.8V SYNC SOT25
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije AP3417CK-1.8TRG1
Številka dela AP3417CK-1.8TRG1 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG BUCK 1.8V SYNC SOT25 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5855 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 1.5MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 1A SC-74A, SOT-753
Trenutni - izhod 1A