AP6015-25M10G-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP6015-25M10G-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG BCK 2.5V 0.8A SYNC 10MSOP
Podatkovni listi: AP6015-25M10G-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP6015-25M10G-13
Številka dela AP6015-25M10G-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG BCK 2.5V 0.8A SYNC 10MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182805 pcs Podatkovni list AP6015-25M10G-13.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 10-MSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1034-AP6015-25M10GDITR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 1MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 800mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Trenutni - izhod 800mA