AP7365-18YG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7365-18YG-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP7365-18YG-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 600MA SOT89-3
Podatkovni listi: AP7365-18YG-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP7365-18YG-13
Številka dela AP7365-18YG-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 1.8V 600MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320486 pcs Podatkovni list AP7365-18YG-13.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 600mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-243AA PSRR 65dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena AP7365-18YG-13DICT delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 600mA SOT-89-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA Trenutni - izhod 600mA