AZ1084T-2.5E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AZ1084T-2.5E1
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 5A TO220-3
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije AZ1084T-2.5E1
Številka dela AZ1084T-2.5E1 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 2.5V 5A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5850 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Paket / primer TO-220-3
PSRR 72dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 5A TO-220-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 5A