AZ1085CS-2.5TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ1085CS-2.5TRG1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AZ1085CS-2.5TRG1
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263
Podatkovni listi: AZ1085CS-2.5TRG1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AZ1085CS-2.5TRG1
Številka dela AZ1085CS-2.5TRG1 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148967 pcs Podatkovni list AZ1085CS-2.5TRG1.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-263 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -