AZ1117D-1.2TRE1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ1117D-1.2TRE1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AZ1117D-1.2TRE1
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 1A TO252-2
Podatkovni listi: AZ1117D-1.2TRE1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AZ1117D-1.2TRE1
Številka dela AZ1117D-1.2TRE1 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 1.2V 1A TO252-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 434380 pcs Podatkovni list AZ1117D-1.2TRE1.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.25V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja TO-252-2 Serija AZ1117
Zaščitne lastnosti Thermal Shutdown Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena AZ1117D-1.2TRE1DI delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A TO-252-2
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 1A