AZ23C5V6-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C5V6-7-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AZ23C5V6-7-F
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE ZENER ARRAY 5.6V SOT23-3
Podatkovni listi: AZ23C5V6-7-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AZ23C5V6-7-F
Številka dela AZ23C5V6-7-F Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER ARRAY 5.6V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1241578 pcs Podatkovni list AZ23C5V6-7-F.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Moč - maks 300mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena AZ23C5V6-FDITR
AZ23C5V67F
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 40 Ohms natančen opis Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 5.6V 300mW ±5% SOT-23-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 1V Konfiguracija 1 Pair Common Anode
Številka osnovnega dela AZ23C5V6
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AZ23C5V1-TP
AZ23C5V1-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT23
Na zalogi: 1546646 pcs
Prenesi: AZ23C5V1-TP.pdf
RFQ
AZ23C5V6-E3-18
AZ23C5V6-E3-18
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER ARRAY 5.6V SOT23
Na zalogi: 2146593 pcs
Prenesi: AZ23C5V6-E3-18.pdf
RFQ
AZ23C5V6 RFG
AZ23C5V6 RFG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)