BZT52B15LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52B15LP-7B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZT52B15LP-7B
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE ZENER 15V 250MW 2DFN
Podatkovni listi: BZT52B15LP-7B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZT52B15LP-7B
Številka dela BZT52B15LP-7B Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 15V 250MW 2DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1610395 pcs Podatkovni list BZT52B15LP-7B.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 15V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja 2-DFN1006
Serija - Moč - maks 250mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1006 Metric)
Druga imena BZT52B15LP-7BDITR delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 15V 250mW ±2% Surface Mount 2-DFN1006
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 10.5V Številka osnovnega dela BZT52B15