DDZX9V1C-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX9V1C-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDZX9V1C-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23
Podatkovni listi: DDZX9V1C-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDZX9V1C-13
Številka dela DDZX9V1C-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1743048 pcs Podatkovni list DDZX9V1C-13.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja SOT-23
Serija - Moč - maks 300mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena DDZX9V1C-13DI delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 8 Ohms natančen opis Zener Diode 9.1V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 7V Številka osnovnega dela DDZX9V1C